Makijaż ślubny – czy można wykonać go w domu?

Przed wielkim wydarzeniem, jakim jest ślub, każda z kobiet zastanawia się gdzie wykonać makijaż. Mimo że niejedna z nas ma wprawę w nakładaniu codziennego make upu, to jednak  ten weselny chcemy, by był nietuzinkowy, niezwykle trwały i oczywiście perfekcyjny. Czy można taki wykonać samodzielnie?

Wprawa i doświadczenie

Wydawać by się mogło, że skoro każdego ranka nakładasz makijaż przed lustrem, to czemu masz nie poradzić sobie z malowaniem w tym dniu? Odpowiedź jest bardziej banalna, niż się wydaje! To wyjątkowy dzień pełen emocji, stresu i nerwowego dopinania wszystkiego na ostatni guzik. Gwarancją jest, że coś tego dnia pójdzie nie tak, dlatego też każda kobieta decyduje się na wizytę w salonie lub zamówienie wizażystki do domu. Gdzie szukać takich usług? Oczywiście tylko w profesjonalnym salonie makijażu.

Salonów takich wbrew pozorom nie ma wiele. Dużo ciężej jest znaleźć makijażystkę niż manikiurzystkę. Ale na szczęście są serwisy skupiające bazę salonów oferujących również usługi makijażu. Największą bazą cieszy się wyszukiwarka moment.pl, która dodatkowo ma podział na miasta i dzielnice. I tak oto wchodząc np. na https://www.moment.pl/makijaz/gdynia, znajdziesz same najlepsze salony makijażu z Gdyni i pobliskich okolic. Warto tam zajrzeć, jeśli szukasz specjalisty w danej branży i chcesz dowiedzieć się, jakie krążą opinie o danym salonie. Tam znajdziesz wszystko w jednym miejscu!

O czym jeszcze warto pamiętać przed ślubem?

Pamiętaj, że to wyjątkowy dzień, w którym musisz prezentować się zjawiskowo. Wszystkie oczy gości będą zwrócone na Ciebie i to Ty będziesz gwiazdą tego dnia i nocy! Dlatego też zadbaj o to, byś była wypoczęta, w pełni zrelaksowana i szczęśliwa. Jeśli odpowiednio wcześniej pozałatwiasz wszystko, zarezerwujesz wizyty w salonach i dopniesz wszystko na ostatni guzik, możesz być pewna, że nic Cię nie zaskoczy.

Nie zapomnij również zaserwować sobie odrobiny relaksu. Doskonale sprawdzi się wizyta w salonie SPA albo chociażby u masażysty. Profesjonalnie wykonany masaż doskonale Cię odpręży, a to przełoży się na wygląd cery i samopoczucie. Doskonałym wyborem może się okazać masaż tajski – sprawdź na co działa i gdzie go wykonać. Dzięki niemu uzyskasz rozluźnienie, które jest tak niezbędne w czasie przygotowań do ślubu.

Być może uda się Wam wybrać na taki zabieg wspólnie? To dodatkowy powód, dla którego warto udać się na masaż! Nie zapomnij jednak, że jeśli chodzi o makijaż, musisz wykonać przynajmniej jeden zabieg próbny. Makijaż próbny jest bardzo ważny, najlepiej wykonać go zaraz po wizycie u fryzjera, gdzie będziesz miała robioną również fryzurę próbną na ślub. W ten sposób uzyskasz wizję tego, jak będziesz się prezentować w tym wyjątkowym dla Ciebie dniu!