Hale i magazyny na wynajem we Wrocławiu – dlaczego warto?

Smart warehouse management system with innovative internet of things technology to identify package picking and delivery . Future concept of supply chain and logistic network business .

Wrocław to czwarte miasto w Polsce pod względem wielkości, piąte pod względem powierzchni. Zamieszkiwana przez blisko 700 tysięcy mieszkańców stolica malowniczego Dolnego Śląska to doskonałe miejsce na Twoje inwestycje! Coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na wynajem magazynów. Nic w tym dziwnego – takie rozwiązanie może okazać się niezwykle atrakcyjne pod względem finansowym. Wynajem niesie za sobą szereg zalet, a z tego powodu na rynku możemy znaleźć wiele ogłoszeń dotyczących wynajmu obiektów.

Magazyny na wynajem – dlaczego warto?

Istnieje wiele zalet rozwiązania, jakim jest wynajęcie magazynów. Najważniejsze z nich to:

  • Wynajem magazynu jest tańszy niż jego budowa.
  • Dostęp do powierzchni magazynowej od zaraz.
  • Ogromny wybór na rynku.
  • Indywidualne dopasowanie do potrzeb Klienta – prawidłowe zabezpieczenie składowanych komponentów.
  • Elastyczność – wynajmujemy wtedy, kiedy jest taka potrzeba.

Aglomeracja Wrocławska – doskonałe miejsce dla Twojego magazynu!

Decydując się na wynajem magazynu, musimy przede wszystkim wziąć pod uwagę jego lokalizację. Jeżeli ma to być magazyn, który będzie centrum dystrybucyjnym, do którego dostarczane i pakowane są towary w celu dalszego przewozu, musi on leżeć w pobliżu dróg szybkiego ruchu. Wówczas samochody ciężarowe nie będą musiały pokonywać tak długich tras lokalnymi, nierzadko wąskimi drogami.

Firma 7R oferuje powierzchnie do wynajęcia dostosowane do Twoich potrzeb – wielkopowierzchniowe parki logistyczne czy magazyny przeznaczone dla mniejszych przedsiębiorstw. Zlokalizowane są one przede wszystkim na obrzeżach miasta, dzięki czemu spedycja oraz logistyka nieustannie się rozwijają. W pobliżu magazynów znajduje się droga szybkiego ruchu, autostrada oraz lotnisko. Wszystkie te elementy wpływają na zwiększenie atrakcyjności obiektów 7R.

Dlaczego Wrocław?

  • bliskość autostrady,
  • bliskość obwodnicy miasta,
  • Czechy i Niemcy w zasięgu ręki,
  • bliskość lotniska,
  • liczne przystanki autobusowe oraz kolejowe pozwalające na ułatwienie dostępu do pracy zatrudnionym.

Dlaczego 7R?

7R to dynamicznie rozwijająca się firma, która na rynku polskim znajduje się od roku 2009. Specjalizacją firmy jest dostarczanie nowoczesnych powierzchni magazynowych. W portfolio firmy znajdziemy wielkopowierzchniowe parki logistyczne oraz mniejsze magazyny miejskie.

Jednym z niezwykle atrakcyjnych obiektów jest 7R City Flex Wrocław Airport nowoczesny obiekt magazynowy zlokalizowany we Wrocławiu przy ulicy Granicznej. Jego zaletą jest bez wątpienia bliskość autostrady A8, a także zjazdu Wrocław Lotnisko. Takie rozwiązanie gwarantuje nam wyjątkową komunikację z głównymi miastami w całej Polsce, ale i w Niemczech czy Czechach oraz łatwy dostęp do głównych szlaków transportowych.

Oprócz tego w portfolio firmy znajdziemy także niezwykle atrakcyjny obiekt logistyczny pozwalający na doskonałe warunki dojazdu pracowników – 7R City Flex Wrocław. Bezpośrednio obok magazynu znajdują się przystanku autobusowe, a także stacja kolejowa. Co więcej, jest on położony w sąsiedztwie obwodnicy Wrocławia, która łączy się z autostradą A4.

Ponadto, w portfolio znajdziemy także niezwykle reprezentacyjne branże, m.in. z sektora e-commerce, logistyki czy przedstawicieli produkcji lekkiej.

Wszystkie projekty firmy realizowane są w oparciu o indywidualną współpracę ze zleceniodawcą, a zintegrowany zespół deweloperski pozwala w szybki sposób reagować na oczekiwania klientów.