Jeszcze lepszy ideał smartfona

Czy telefon, uznawany do tej pory za jeden z lepszych smartfonów w swoim przedziale cenowym, może stać się jeszcze lepszy? Producent najnowszego Huawei P20 lite udowadnia, że nowsze znaczy bliższe ideałowi, co potwierdzają nie tylko opinie recenzentów, ale także codzienne korzystanie z wykonanego solidnie urządzenia, które zostało wyposażone w wiele najnowocześniejszych technologii jak np. podwójny Bluetooth, interfejs EMUI 8.0, podwójny obiektyw na tylnej obudowie 16 MP i 2 MP oraz ekran FHD+ o rozdzielczości 2280 x 1080 z superkolorową gamą 96% NTSC – a to tylko zaledwie kilka nowinek technicznych, jakie znajdziemy w smartfonie od Huawei.

Decydując się na nowego Huawei P20 lite, otrzymujemy możliwość wyboru jednego z trzech wariantów kolorystycznych, nazwanych w bardzo ciekawy sposób przez producenta. Obudowę znajdziemy w kolorze Niebieskiego Świtu, Czerni Północy oraz Japońskiej Wiśni – wszystko po to, aby jeszcze lepiej kontrastować z żywymi odcieniami i barwami ekranu Full HD. Przepiękna ergonomiczna obudowa w połączeniu ze wspomnianym ekranem panoramicznym FULLVIEW nadaje smartfonowi wyrazistości. Producent zastosował także niespotykane proporcje 19:9, aby użytkownicy otrzymali jeszcze bardziej realne i żywe zdjęcia, filmy oraz gry na ekranie swojego urządzenia.

Idealny na zewnątrz, idealny wewnątrz

Huawei P20 lite to nie tylko piękne wykończenie, ale także, a może i przede wszystkim, bogate wnętrze. Producent zdecydował się na umieszczenie w swoim smartfonie 4 gigabajtów pamięci RAM, ośmiordzeniowego procesora KIRIN 659 oraz 64 gigabajtów pamięci wewnętrznej. Jeśli dodamy do tego najnowsze oprogramowanie Android 8.0 oraz EMUI 8, otrzymamy urządzenie będące w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników smartfonów, którzy szybko zorientują się, iż ich telefon jest przy tym niezwykle intuicyjny w obsłudze.

Na tym nie koniec niespodzianek, gdyż dla wszystkich miłośników coraz popularniejszej wielozadaniowości, zastosowano także podwójny Bluetooth. Huawei P20 lite pozwala więc na nieustanny kontakt ze światem, niezależnie od tego, czy akurat ćwiczysz, czy prowadzisz samochód. Wystarczy tylko połączyć swoją opaskę lub zestaw słuchawkowy z telefonem i nie musisz już zastanawiać się, gdzie akurat twój smartfon będzie bardziej przydatny oraz potrzebny. Nie ma przecież nic przyjemniejszego niż długie rozmowy ze znajomymi podczas jazdy samochodem, bez obawy, iż zgubisz drogę do celu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, a także chcąc sprawić, abyś mógł jak najdłużej korzystać ze swojego ulubionego urządzenia producent zminimalizował straty energii oraz zmaksymalizował czas pracy baterii za sprawą technologii HUAWEI. Zainstalowano również baterię o pojemności 3000 mAh, umożliwiającą długi czas pracy na jednym ładowaniu i zastosowano funkcję szybkiego ładowania 9V 2A. Połączenie powyższych walorów w jednym smartfonie sprawia, iż użytkownik otrzymuje jeszcze lepszy ideał znanego wszystkim telefonu za sprawą Huawei P20 lite.