Skuteczny sposób depilacji włosów laserem

Lato w pełni – to doskonały moment na to, aby pomyśleć o depilacji! W końcu każda z nas w trakcie długo wyczekiwanych wakacji chce prezentować się jak najlepiej! Jeśli zależy Ci na tym, aby podnieść swoją pewność siebie i czuć się pewnie w każdej sytuacji, zdecyduj się na depilację włosów laserem. To bezbolesny i komfortowy zabieg o wysokiej skuteczności sięgającej nawet 95% redukcji owłosienia. Depilacja laserowa pozwoli Ci pożegnać niechciane owłosienie i odzyskać idealnie gładką skórę!

Dlaczego warto?

Depilacja laserowa to skuteczny sposób na zniwelowanie nadmiernego owłosienia, które często jest prawdziwym utrapieniem wielu kobiet. Metoda dedykowana jest osobom o każdym typie skóry, które chcą pozbyć się owłosienia z dowolnej części ciała. Zabieg jest bezpieczny, nie sprawia pacjentowi bólu, a co najważniejsze nie powoduje uczucia dyskomfortu. Dzięki innowacyjnemu systemowi chłodzenia, pacjent może czuć się swobodnie i komfortowo. Urządzenie o dużej końcówce pozwala jednorazowo pozbyć się dużej ilości włosów, co znacznie skraca czas trwania zabiegu.

Na czym to polega?

W naszym gabinecie wykorzystujemy nowoczesny i innowacyjny sprzęt w postaci lasera LightSheer DESIRE, wyróżnionego respektowanym na całym świecie certyfikatem bezpieczeństwa i jakości. Urządzenie pozwala na szybką, komfortową i bezpieczną depilację. Efekty tego zabiegu są długotrwałe – odrastania włosków zostaje zahamowane, a skóra dzięki temu staje się jedwabiście miękka i gładka. Zaledwie jeden zabieg pozwala usunąć około 30% owłosienia natomiast cała seria przyczynia się do zniwelowania nieco ponad 90% włosków. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nam nie tylko czas, ale i pieniądze.

Przygotuj się na nadchodzący urlop i pozbądź się niechcianego owłosienia z dowolnej partii Twojego ciała! Depilacja laserowa na długo pozwoli Ci zachować komfort i wygodę związaną z brakiem konieczności depilacji. Dzięki innowacyjnej metodzie nie musisz obawiać się bólu lub podrażnień. Wykonaj serię zabiegów jeszcze przed urlopem i ciesz się efektem przez lata!