Jasne i przytulne powierzchnie biurowe

kupujledy - kup (4).jpg

Specyfika powierzchni biurowych wymaga, aby było w nich dużo światła, które pada stosunkowo równomiernie. W okresie letnim naturalne oświetlenie jest często wystarczające, jednak zimą czy jesienią zdarzają się ponure i ciemne dni, kiedy dobre oświetlenie sztuczne jest kluczowe aby praca była efektywna. Panele LED 60×60 pozwalają na uzyskanie takiego efektu przy niskich nakładach.

Panele LED – czemu dobrze sprawdzą się w biurach?

Powierzchnie biurowe często są duże, oddzielone ściankami działowymi, tak aby w sposób maksymalny wykorzystać przestrzeń. Ogranicza to zatem docieranie światła dziennego do każdego zakątka biura. Istotne jest zatem aby zapewnić pracownikom optymalne warunki, gdy chodzi o naświetlenie ich biurek. Panele LED 60×60 dają nie tylko jasne i równomierne światło, ale również pozwalają dotrzeć z nim do najdalszych biurek. Kierunek światła, które rozchodzi się we wszystkie strony, dodatkowo sprawia, że pracownicy są bardziej efektywni, a ich oczy nie męczą się szybko.

Przewaga paneli LED nad klasycznym oświetleniem w biurach?

Najważniejszą zaletą paneli LED w porównaniu do klasycznych żyrandoli czy kinkietów jest to, że rozprowadzają one światło równomiernie i do każdego miejsca w biurze. Panele LED są również łatwiejsze w instalacji, gdy w biurze znajdują się podwieszane sufity. To również rozwiązanie bardziej ekonomiczne – nie tylko jest tańsze, ale również rozświetlenie paneli nie wymaga dużego zużycia energii elektrycznej.

Łatwa instalacja i doskonałe doświetlenie powierzchni – zalety jakie mają panele LED 60×60

Panele LED poza ceną mają również inne zalety. Przede wszystkim można wybrać jakiego rodzaju światło będą generować – czy będzie to światło ciepłe czy zimne. Najlepsze, najbardziej skomplikowane panele mogą być sterowane przy pomocy telefonu komórkowego lub tabletu, a także pozwalają na rozświetlenie w pełnej gamie kolorystycznej w zależności od aktualnych potrzeb.

Do jakich biur pasują panele LED?

Rozwiązanie tego typu sprawdzi się najlepiej w nowoczesnych biurach typu open space. Dzięki nim światło dotrze do każdego zakątka przestrzeni. Jednak również klasyczne biura mogą być oświetlone w ten sposób, jeśli chce się uzyskać najlepsze efekty wizualne.