Zamawiaj taxi w Warszawie przez internet!

Nie przepadasz za dzwonieniem do korporacji taksówkarskich, aby zamówić taksówkę? A może masz pod ręką komputer? W takim przypadku możesz także dokonać zamówienia taxi on-line. Sprawdź z nami, jak to zrobić!

Początkowo możliwość zamawiania przez internet możliwa była tylko za pośrednictwem aplikacji Uber. Nie bez powodu mówi się, że zrewolucjonizowała ona rynek taksówkarski na świecie, oferując jeszcze wygodniejsze połączenia niż taksówkami, po które cały czas trzeba było dzwonić. Coraz więcej korporacji taksówkarskich wychodzi jednak naprzeciwko oczekiwaniom swoich klientów i wprowadza możliwość dokonania rezerwacji taksówki on-line. To bardzo wygodna opcja, ponieważ nie trzeba wtedy bezpośrednio dzwonić do korporacji, co w niektórych sytuacjach nie jest możliwe.

Obecnie z takiej opcji można skorzystać także w Polsce. Jeśli chcemy wybrać taxi w Warszawie, możemy także zamówić ją przez komputer. Taką usługę wprowadziła między innymi korporacja MPT Taxi, która pozwala na zamawianie taksówek telefonicznie, przez SMS oraz on-line. Zamówienie taksówki on-line jest bardzo proste. Wchodzimy na stronę internetową korporacji i tam wypełniamy specjalny formularz. Wskazujemy w nim trasę, podajemy swój numer telefonu do kontaktu, swoje nazwisko, a także wybieramy godzinę oraz dodatkowe opcje, które nas interesują. Potem po prostu klikamy w przycisk „zamów taksówkę”.

Dodatkowym plusem zamówienia taksówki on-line jest możliwość sprawdzenia ceny – jest ona natychmiast obliczana i dzięki temu możliwe jest szacunkowe określenie, ile zapłacimy za kurs. Możemy zapłacić w taksówce gotówką, ale jeśli nie mamy jej pod ręką, możemy też zamówić taksówkę z terminalem płatniczym. Wobec tego zamówienie taxi w Warszawie wcale nie musi być bardzo trudne – można zrobić to zupełnie on-line, bez potrzeby dzwonienia do korporacji. Taka usługa cieszy się teraz coraz większym zainteresowaniem i dzięki temu możliwe jest również dobranie optymalnej oferty pod kątem ceny. Zatem gdy potrzebujemy taksówki w stolicy, nie musimy wcale dzwonić do korporacji!