Skiny do CS:GO za granie w gry – jak to działa?

Od kiedy Valve Corporation, twórcy popularnej drużynowej strzelanki pierwszoosobowej – Counter-Strike Global Offensive, wprowadzili skórki na broń, gra niezaprzeczalnie zyskała dodatkowego smaku. Skiny do CS:GO stały się jej nieodłącznym i niezwykle ważnym, a nawet już legendarnym, elementem! Pytaniem jest to, jak zdobyć skiny do CS:GO za granie w gry?

Dlaczego skiny do CS:GO są tak ważne?

Jak to bywa w grach drużynowych, pomimo tego, że gramy na wspólny sukces, chcemy się jednak wyróżniać. I właśnie takim wyróżnieniem są skiny do CS:GO, czyli wykończenia broni, które nadają jej oryginalny wygląd. Początkowo skiny do broni były formą nagrody dla najlepszych graczy. Z czasem jednak powstały nowe sposoby na zdobycie ciekawych skórek. Obecnie można je również kupić. A same skórki zaczęły z czasem być projektowane także przez innych graczy. Oprócz skinów można na broń naklejać również wirtualne naklejki, które czynią ją jeszcze bardziej spersonalizowaną.

Co do zakupu skinów, mamy dwie opcje. Pierwsza to kupno skrzynki i klucza. Jednak decydując się na takie rozwiązanie, nie wiemy jaką skórkę po otwarciu skrzynki znajdziemy. Może się okazać, że będzie to coś naprawdę cennego, ale równie dobrze, możemy trafić na coś, co nas trochę rozczaruje. Drugi sposób, dedykowany dla tych, którzy nie lubią niespodzianek, to zakup konkretnej skórki, jednak wiąże się to z wyższymi kosztami.

Darmowe skiny do CS:GO za granie w gry

Jeżeli nie chcemy wydawać pieniędzy na skiny do CS:GO, możemy zdobyć je w inny sposób. Co najważniejsze, jest on nie tylko łatwy i przyjemny, ale przede wszystkim całkowicie darmowy. Wystarczy, że zarejestrujemy się na Gamehag.com, serwisie stworzonym dla miłośników gier. I zaczniemy grać w dostępne na platformie gry. W ten sposób zdobywamy Kamienie Duszy, które będziemy mogli wymienić na interesujące nas unikalne skiny CS:GO.

A grać jest w co, bo na Gamehag.com każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Niezależnie czy jest pasjonatem RPG, gier strategicznych, wojennych, zręcznościowych czy logicznych. W serwisie znaleźć można praktycznie wszystkie rodzaje gier, zarówno dostępnych online przez przeglądarkę, jak i przez aplikację mobilną czy do ściągnięcia na komputer. Co ciekawe, granie to nie jedyny sposób na pozyskanie darmowych skinów.

Kamienie Dusz można bowiem również zdobywać poprzez aktywne uczestniczenie w społeczności Gamehag, czyli dyskutowanie na forum, zapraszanie nowych członków czy publikowanie na portalu artykułów o grach. Jeszcze innym sposobem na darmowe skiny CS:GO jest udział w konkursach czy wykonywanie specjalnych zadań.

Wymiana Kamieni Dusz z Gamehag.com na skiny CS:GO

Na platformie mamy olbrzymi wybór skórek do różnych typów broni – począwszy od pistoletów, strzelb, po karabiny, na nożach skończywszy. Po uzbieraniu określonej liczby Kamieni Dusz możemy wymienić je na skiny, które nam się podobają. Najtańsze z nich można zdobyć już za 399 Kamieni Dusz. W całej kolekcji znajdziemy sporo ciekawych i unikalnych skórek, które nadadzą dodatkowego smaku każdej rozgrywce Counter-Strike’a: Global Offensive.