Aplikacje w AppGallery – jak wybrać najlepsze z najlepszych

Jakie aplikacje w AppGallery są tymi najlepszymi? Odpowiedź na takie pytanie nie należy do najłatwiejszych, co pokazują liczne rankingi aplikacji, które można znaleźć w sieci. Dzięki nim można zapoznać się z najnowszymi, ale także i najbardziej sprawdzonymi z aplikacji, które znajdują się w AppGallery. Jak wybrać programy, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wybrednych użytkowników smartfonów? Oto kilka propozycji.

Aplikacje w AppGallery

Sklep z aplikacjami od Huawei, czyli AppGallery, to nieodłączna część Huawei Mobile Services. To alternatywa dla usług Google, która pozwala na szybkie dostęp do najpotrzebniejszych programów na smartfonie. W AppGallery znajdziemy bowiem praktycznie wszystko to, czego można potrzebować w codziennej pracy oraz w chwili, kiedy potrzebujemy po prostu rozrywki. W wyborze najlepszych aplikacji ze sklepu pomocne mogą okazać się rankingi aplikacji, które pokazują, na które programy szczególnie warto zwrócić uwagę.

Aplikacje do pracy w AppGallery

Rankingi aplikacji w AppGallery mogą być podzielone na osobne kategorie. Część z nich skupiać się na grach, a część na programach potrzebnych do pracy. Te ostatnie mogą okazać się bardzo przydatne, a szczególnie wtedy, kiedy smartfon jest jednym z głównych narzędzi w pracy. Tutaj warto szczególną uwagę zwrócić na programy, które są już sprawdzonym i od dawna używanym rozwiązaniem. Chodzi o pakiet biurowy Microsoft Office. To doskonałe narzędzie, które ma do zaoferowania naprawdę dużo i to w wersji, gdzie za dostęp do usługi, nie trzeba płacić. Z wykorzystaniem tego rozwiązania, można spokojnie pracować na plikach tekstowych czy tworzyć skomplikowane formuły w Excelu.

Aplikacja Microsoft Office pozwala także na skanowanie odręcznie napisanych dokumentów, a następnie zapisywania ich w formie cyfrowej oraz gotowej do edycji. Bez trudu można nawet zrobić z plików PDF-y. To oczywiście niejedna aplikacja, która przydaje się do pracy ze smartfona, jaką można znaleźć w AppGallery.

Aplikacje do rozrywki w AppGallery

W sieci znajdziemy także rankingi aplikacji AppGallery, które skupiają się na rozrywkowym aspekcie używania smartfona. Tutaj warto jednak spojrzeć w pierwszej kolejności na to, co ma do zaoferowania sam Huawei. Usługa VOD Huawei Video to dostęp do najnowszych kinowych produkcji, które można wypożyczyć, ale także i do darmowych treści. Zdecydowanie warto się z nią zapoznać, jeżeli wcześniej nie miało się takiej możliwości. Program powinien się znajdować w każdym rankingu aplikacji z AppGallery, które skupiają się na rozrywce. Warto dać mu szansę.