Jak można wykonać doładowanie Xbox Live Gold bez karty?

Karta płatnicza albo kredytowa wcale nie jest niezbędna do tego, aby dokonać doładowanie Xbox Live Gold. Teraz możemy zrobić to również z płatnością gotówką albo przelewem!

Wielu graczom wydaje się, że do wykupienia subskrypcji Xbox Live Gold potrzebne jest posiadanie karty kredytowej albo karty debetowej – jednak tak naprawdę wcale nie jest ona niezbędna, aby uzyskać do niej dostęp. Możemy obecnie także skorzystać z innych metod doładowania, które także nie wymagają wychodzenia z domu.

Pierwsza metoda to doładowanie przez wykupienie karty w sklepie – karty tego rodzaju możemy dostać między innymi w sklepach z grami, z elektroniką, w niektórych salonikach prasowych czy w hipermarketach. Możemy wtedy zapłacić za zakup gotówką albo możemy wykorzystać kartę – w zależności od tego, jak nam wygodnie uregulować transakcję. Otrzymujemy wtedy kartę doładowania z kodem, który wpisujemy po zalogowaniu się na swoje konto.

Nie każdy ma jednak w okolicy sklep, w którym może kupić kartę z doładowaniem. Czasami liczy się też czas i chcemy doładować konto jak najszybciej. W takim przypadku najlepszym wyborem będzie doładowanie Xbox Live Gold przez internet – nie bezpośrednio na stronie internetowej Microsoft, ale u zewnętrznych operatorów.

Serwisy z doładowaniami pozwalają nam na łatwe i szybkie wykupienie różnych doładowań na konsole bez potrzeby posiadania karty płatniczej. W tym celu po prostu wybieramy interesującą nas ofertę, a potem opłacamy zamówienie – możemy zrobić to z użyciem szybkich płatności internetowych na bazie przelewów. Wybieramy swój bank z listy, a potem logujemy się na konto i potwierdzamy przelew – jego formularz jest wypełniony automatycznie, więc nie musimy wypisywać go samodzielnie. Nawet jeśli wykonujemy przelew międzybankowy, i tak od razu dochodzi on do odbiorcy, więc nie musimy obawiać się, że transakcja zajmie za dużo czasu – najczęściej kod z doładowaniem jest przekazywany w ciągu paru minut.

Zatem jeśli chcesz wykonać szybkie doładowanie Xbox Live Gold, można zrobić je nawet w tym momencie z użyciem szybkiego przelewu. To proste!