Włosy do ramion – jak je uczesać? Oto najlepsze fryzury

Włosy do ramion to modne i kobiece uczesanie, które doda Ci uroku i będzie pasować do wielu okazji. Choć często nie doceniamy wszechstronności i uroku tej fryzury, to pasuje ona zarówno do włosów prostych, kręconych jak i fali. W dodatku idealnie komplementuje prawie wszystkie rysy twarzy. Podetnij swoje włosy, aby nadać im zdrowego wyglądu i pozbyć się rozdwojonych końcówek. Twoje proste włosy świetnie będą prezentować się rozpuszczone, związane lub zaplecione podczas świąt i wyjątkowych uroczystości. Przy odpowiednio dobranej fryzurze zyskają one na objętości oraz z pewnością zachwycą wszystkich Twoich bliskich. Te piękne kroje i style mogą być eleganckie i profesjonalne, nadawać się będą do pracy, na co dzień albo na randkę. Poznaj nasz wybór najlepszych półdługich fryzur i ciesz się wyjątkowym pięknem Twoich krótkich włosów.

Bob

Bob jest ponadczasową, modną fryzurą i nic nie zapowiada jej rychłego odejścia. To fryzura pasująca do niemalże każdej stylizacji, która dodaje objętości i bardzo łatwo się przy okazji układa. Pomaga uzyskać nienaganny wygląd bez wielkiego wysiłku, pozwala zachować klasę na co dzień i może wyglądać zjawiskowo. Bob może być klasyczny lub posiadać grzywkę jak słynne włosy Anny Wintour – redaktor naczelnej brytyjskiej gazety Vogue. Możesz ją zaczesywać na bok albo nosić na prosto, a także wzbogacać proste włosy do ramion o fale. Falowany bob jest ostatnio krzykiem mody i bardzo popularną stylizacją na zagranicznych salonach. Miękkie fale nadadzą lekkości rysom Twojej twarzy i dodadzą objętości cienkim i rzadkim włosom. Możesz osiągnąć ten efekt w prosty sposób używając do tego pianki lub sprayu do stylizacji. Będzie to idealna fryzura na niecodzienne okazje.

Kucyki

Tradycyjny kucyk to popularny klasyk, który odmłodzi Twoją twarz i uwydatni kości policzkowe. Ciasno spięty będzie idealny dla Twoich grubszych włosów, a dla cienkich efektowny będzie kucyk lekko podtapirowany. Możesz go upinać na każdej prawie wysokości, aby uzyskać dzięki temu najwygodniejszy efekt. Aby dodać Twojemu kucykowi oryginalności, wybierz pasmo włosów z dołu kucyka i owiń nim naokoło gumkę. Resztę włosów upnij dokładnie spinką-wsuwką. Taka fryzura jest ratunkiem każdego zabieganego dnia. Warto docenić magię tego wiązania. Szczególnie pasuje on do długości włosów do ramion.

Przeczytaj także: https://kobieco.pl/recenzja-aplikacji-mobilnej-moment-pl/

Kok

Luźny kok albo „messy bun” to piękne i stylowe uczesanie, choć pozornie niedbałe daje w ostateczności piorunujący efekt. Wystarczy tylko kilka kroków i fryzura jest gotowa, co jest idealnym wyjściem dla wszystkich zabieganych i pracowitych kobiet. Nonszalancką, wygodną stylizację zrobisz w kilka minut. Aby ją wykonać potrzebujesz jedynie gumki do włosów, szczotki oraz lakieru. Zwiąż swoje włosy na samym kubku głowy i zrób z nich koński ogon, a następnie pasma podtapiruj. Na koniec owiń włosy wokół gumki i upnij całość wsuwkami w luźny koczek. Możesz też wkomponować w takie upięcie warkocze i inne rodzaje splotów, a opcji dostępnych jest mnóstwo! Taka fryzura będzie pasować kobiecie w każdym wieku.

Więcej ciekawych inspiracji znajdziesz na https://www.moment.pl/blog/wlosy-do-ramion-stylizacje-2021/