Terminal płatniczy? Dowiedz się więcej na jego temat!

Może dzięki Programowi Polska Bezgotówkowa niebawem każdy punkt handlowo-usługowy będzie miał terminal płatniczy. Który jednak wybrać? Dostosuj terminal płatniczy do swoich potrzeb!

Program Polska Bezgotówkowa – darmowe terminale płatnicze

Wspólna inicjatywa Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Związki Banków Polskich, wydawców kart oraz agentów rozliczeniowych doprowadził do powstania Fundacji Polska Bezgotówkowa. Efektem działań fundacji jest Program Polska Bezgotówkowa. Do jego głównych zadań należy m.in. upowszechnianie oraz rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce. To odpowiedź na zapotrzebowanie klientów. Z najnowszych badań wynika, że Polacy coraz częściej sięgają po kartę płatniczą zamiast gotówki. Niestety przeszkodą wciąż jest brak terminali płatniczych w wielu punktach handlowo-usługowych. Dlatego Program Polska Bezgotówkowa kierowany jest właśnie do przedsiębiorców (mikro i małych), którzy przez ostatnie 12 miesięcy nie korzystali z terminali płatniczych w swoich placówkach, dodatkowo nie posiadają więcej niż 5 placówek. Na co może liczyć przedsiębiorca spełniający wymagania (kwalifikujący się do programu)? W takim przypadku Program Polska Bezgotówkowa zapewnia darmowe terminale płatnicze (do 3 sztuk) oraz pokrywa koszty związane ze świadczeniem usługi (płatności bezgotówkowe) przez 12 miesięcy.

Który terminal płatniczy wybrać?

Program Polska Bezgotówkowa oferuje dwa modele terminali płatniczych, które możesz otrzymać za darmo spełniając wymogi kwalifikacyjne. To od Ciebie zależy który terminal płatniczy wybierze (bardziej dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji):
1) terminal Smart D220 (dostępny za darmo przez 12 miesięcy)
– zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa
– gwarantuje najnowocześniejsze rozwiązania (dotykowy ekran, bezprzewodowy, elektroniczne przechowywanie potwierdzeń transakcji)
– solidna bateria (nawet do 200 transakcji)
– akceptuje wszystkie popularne karty Mastercard, Visa, UPI, Diners oraz BLIK
– łączy się za pośrednictwem Wi-Fi i GSM
2) terminal standardowy  (dostępny za darmo przez 12 miesięcy)
– zapewnia bezpieczeństwo transakcji
– obsługuje wszystkie popularne karty Visa, Mastercard, UPI, JCB
– dostępny w wersji mobilnej i stacjonarnej
Dowiedz się więcej i odbierz terminal płatniczy idealnie dopasowany do Twoich potrzeb https://bezgotowki.pl/odbierz-terminal/.